گزارش پلیس آمریکا از حمله “نسیم اقدم” به دفتر یوتیوب

گزارش پلیس آمریکا از حمله ” نسیم اقدم” به دفتر یوتیوب – نسیم نجفی اقدم، ساکن شهر سن دیگو کالیفرنیا بود با ساختن ویدیو و پخش آن در شبکه‌های اجتماعی تا اندازه‌ای بین کاربران ایرانی مشهور بود. روی سایت شخصی او انتقاداتی از یوتیوب به دلیل فیلتر کردن ویدیوها و بازدیدهایش دیده می‌شود .او از یوتیوب انتقاد کرده بود که به بسیاری از کسانی که دلش بخواهد اجازه رشد می دهد اما جلوی رشد او را گرفته است.

ویدیوهای او در مورد گیاهخواری و لاغری بود اما ظاهرا حذف برخی از ویدیوهایش او را بسیار خشگمین کرده بود. یوتیوب بعد از این حمله تمام کانال‌های او را در این شبکه بست.

گزارش پلیس آمریکا از حمله " نسیم اقدم" به دفتر یوتیوب - نسیم نجفی اقدم، ساکن شهر سن دیگو کالیفرنیا بود با ساختن ویدیو و پخش آن در شبکه‌های اجتماعی تا اندازه‌ای بین کاربران ایرانی مشهور بود. روی سایت شخصی او انتقاداتی از یوتیوب به دلیل فیلتر کردن ویدیوها و بازدیدهایش دیده می‌شود .او از یوتیوب انتقاد کرده بود که به بسیاری از کسانی که دلش بخواهد اجازه رشد می دهد اما جلوی رشد او را گرفته است. ویدیوهای او در مورد گیاهخواری و لاغری بود اما ظاهرا حذف برخی از ویدیوهایش او را بسیار خشگمین کرده بود. یوتیوب بعد از این حمله تمام کانال‌های او را در این شبکه بست.
176
00:51
امتیازها : 0
http://adl-iran.ir/images/22.gif

دیدگاهها بسته هستند.