پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

 نصرتی: لیاقت مردم رشت بسیار بالاتر از اوضاع کنونی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز در جلسه شورای اسلامی شهررشت که به ریاست سید امیرحسین علوی برگزار شد با رای هر یازده عضو شورا دکتر مسعود نصرتی به عنوان شهردار رشت انتخاب شد.

پس از این انتخاب، در جلسه ای با حضور شهردار جدید و سرپرست شهرداری رشت رئیس شورا گفت: مردم رشت سالها رنج و سختی را تحمل کردند و امروز اتفاق مبارکی رقم خورد.

سید امیر حسین علوی با اشاره به رای هر یازده عضو شورا افزود: مسئولیت سنگین تری متوجه شهردار رشت شد.

وی افزود: این یک رای کم سابقه بود و نشان از درایت و تدبیر اعضا دارد.

 علوی با تاکید بر استمرار همدلی و اتحاد اعضای شورا تصریح کرد:شورا با وجود تمام اختلاف نظرها در خصوص منافع مردم رشت متحد خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطر نشان کرد: قطعاً دعای خیر مردم و دست خدا همراهمان بود که در کمتر از دوهفته در فضایی آرام شهردار را انتخاب کردیم.

 علوی درادامه گفت: با تمام تماس هایی که وجود داشت خودم را به خدا سپردم و گفتم در ید اختیار تو هستم تا مصلحت شهر را رقم بزنم.

وی افزود: اگر یک روز از مدیریتم در این صندلی مانده باشد تلاش می کنم تا کارم را درست انجام دهم.

  نصرتی: لیاقت مردم رشت بسیار بالاتر از اوضاع کنونی است

در ادامه دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت با ابراز خوشحالی از تصمیم شورای رشت گفت: خوشحالم که شهردار مردم خوب و با فرهنگ رشت هستم.

نصرتی از نگاه مدبرانه و پیگیری دقیق اعضای شورا در ارائه برنامه ها تشکر کرد و افزود: با سختکوشی، تعصب و درایت مباحث پیگیری شد.

شهردار رشت تصریح کرد: باید با همدلی و اتحاد و بهره مندی از ظرفیت های چهره های تاثیرگذار استانی و ملی به اهدافمان دست یابیم.

وی در ادامه اظهار داشت: لیاقت مردم رشت بسیار بالاتر از این وضعیت امروزی است و رشت را به جایگاه متناسب با پیشینه آن خواهیم رساند.

 نصرتی با تاکید بر ضرورت همدلی تصریح کرد: این همدلی از لحظه اول با رای کامل اعضا به وجود آمده است.

وی افزود: این نوید را می دهم که شروع کار با همدلی و مشارکت بود و فارغ از تمام خط و خطوط فکری با کار،کار و کار شرایط را به نقطه مدنظر در دوره چهارساله می رسانیم.

 نصرتی با بیان اینکه میوه توسعه رشت در حال رسیدن است اظهار داشت: دست در دست هم در کنار شورا نقش پدرانه را ایفا خواهیم کرد.

شهردار رشت در پایان ابراز امیدواری کرد که بهترین ها برای رشت رقم بخورد.

 علوی رئیس شورا از ادامه کار فرامرز جمشیدپور به عنوان سرپرست تا زمان شروع به کار رسمی دکتر نصرتی به عنوان شهردار خبر داد و گفت: از زحمات ایشان تشکر می کنم که با تلاش فراوان توانست امورات شهرداری را بگرداند.

 جمشیدپور هم طی سخنانی اتحاد و همدلی شورا و انتخاب شهردار را تبریک گفت. سرپرست شهرداری رشت افزود: امیدوارم حضور شهردار جدید مایه خیر و برکت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست