پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

برگزاری دومین مجمع فوق العاده فدراسیون کشتی / ادامه یا پایان حضور رسول خادم در کشتی؟

به‌ گزارش ‌گیل خبر، رسول خادم، رییس فدراسیون کشتی اواخر سال گذشته در اعتراض به بی توجهی وزارت ورزش و جوانان نسبت به کشتی و همچنین برخی مسائل دیگر از سمت خود استعفا داد.

به دنبال این اتفاق ۲۱ اسفند ماه سال ۹۶ مجمع فوق‌العاده‌ فدراسیون کشتی به ریاست محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برای بررسی استعفای رسول خادم برگزار شد که در این مجمع تمامی اعضا به اتفاق با استعفای خادم مخالفت و خواستار بازگشت او به فدراسیون کشتی شدند. ضمن این که با توجه به در پیش رو بودن رقابت‌هایی همچون بازی‌های آسیایی جاکارتا و مسابقات قهرمانی جهان در رده‌های مختلف سنی، اعضای مجمع فرصت یک ماهه‌ای را به رسول خادم دادند تا تصمیم نهایی خود را در این باره اتخاذ کند.

با توجه به اتمام فرصت یک ماهه مجمع به رسول خادم، دومین مجمع فوق‌العاده‌ فدراسیون کشتی برای تعیین تکلیف این موضوع فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۴ در آکادمی ملی المپیک تهران برگزار خواهد شد.

هرچند برخی شواهد و شنیده‌ها حاکی از عدم بازگشت خادم به فدراسیون کشتی و اصرار وی بر استعفاست، اما همانطور که نزدیکترین افراد به خادم از تصمیم او مبنی بر استعفا بی خبر بودند، اینبار نیز باید تا لحظه آخر منتظر ماند و دید او چه در سر دارد.

شاید پیش از آغاز مجمع خادم به سر کار بازگردد تا عملا برگزاری مجمع لغو شود و شاید اینبار با دفعات قبل متفاوت باشد و وی تمایلی برای بازگشت نداشته باشد.

به هر حال در صورت عدم بازگشت خادم قرار است مجمع برای فدراسیون کشتی سرپرست انتخاب کند تا امور فدراسیون را در دست گیرد و پس از آن هم برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست