پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

هتل سازی یک مسئول در حریم رودخانه و بی توجهی شهرداری/ واکنش شهردار رودبار :چرا از خودشان نمی پرسید؟!

گیل خبر/ تصاویر ارسالی به یکی از سایتهای خبری حکایت از ساخت یک ساختمان بلندمرتبه در نزدیکی رودخانه سپیدرود در شهرستان رودبار دارد. نزدیکی این ساختمان به رودخانه سبب شده تا خبرنگار این رسانه  در مصاحبه با شهردار رودبار از چند و چون ساخت این ساختمان بپرید. به خصوص اینکه گفته می شود این ساختمان متعلق به نزدیکان یکی از مسئولان فعلی این شهرستان است.

شهردار رودبار در ارتباط با این موضوع و در پاسخ به سوال خبرنگار خزرآنلاین که آیا در ساخت این بنا تمامی موارد قانونی همچون حفظ حریم رودخانه رعایت شده است، می گوید: قطعا حریم ها رعایت شده  است.

فیض بخش در پاسخ به این سوال که آیا پرونده ای برای تخلفات احتمالی سازنده این بنا در شهرداری تشکیل شده است یا خیر،می گوید: چرا از خودشان چرا نمی پرسید، آیا مورد خاصی وجود دارد؟!

شهردار رودبار در پایان با بیان اینکه اگر مورد خاصی وجود دارد، بنده پاسخگو هستم، می افزاید: در غیر اینصورت من در جلسه حضور دارم. شما از دفتر فنی سوال کنیدتا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست