پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • برای دومین بار جایزه بزرگ کاسپین برگزار می شود
    منطقه آزاد انزلی ۲۵ آبان میزبان دومین دوره جایزه بزرگ کاسپین به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، طبق اعلام هیات دوچرخه سواری استان گیلان سازمان منطقه آزاد انزلی در روز ۲۵ آبان برای دومین سال میزبان جایزه بزرگ کاسپین شد. شرایط مسابقه به شرح […]

مهلت کوتاه شکریه برای استعفاء از شورا!/ چه کسانی برای ماندگاری نائب رئیس اتاق اصناف کشور در شورا تلاش می کنند؟

اختصاصی گیل خبر/ روز گذشته طی نامه ای از سوی سید جواد احمدی رئیس مرکز اصناف و بازرگانان و  دبیر هیات عالی نظارت برسازمانهای صنفی کشور به روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور هرگونه عضویت اعضای هیات رئیسه اصناف و هیات مدیره اتحادیه های صنفی در شورای شهر ممنوع اعلام شد.

این ابلاغیه دستوری که به معنای پایان فعالیت همزمان  بعضی اعضای شورای شهر و هیات رئیسه اصناف است موضوعی بود که گیل خبر از ابتدای تشکیل شورای پنجم با مطالب مختلف نسبت به آن واکنش نشان داده بود.با این حال با وجود آن که  مر صریح قانون برخورد با این مساله بود حاصل فشار بعضی افراد همچنان باقی مانده بود. با این حال اصرار بازرسی و نهادهای نظارتی برای عمل به اجرای قانون در نهایت منجر به این شد که آخرین ابلاغیه در آستانه انتخابات اتاق اصناف در ۳۱ شهریور  اعلام شود.

شاید مهم ترین عضو اتاق اصناف که در شورای شهر عضویت دارد جلال الدین شکریه نائب رئیس اتاق اصناف کشور است که حال باید بین شورای رشت  و اتاق اصناف یکی را انتخاب کند.

مهم ترین مساله در اینجا است که تا دوشنبه آینده امکان برگزاری جلسه عادی  شورا برای بررسی استعفای شکریه امکان پذیر نیست و او تنها می تواند با یک جلسه فوق العاده امکان طرح بحث استعفای خود را به پیش ببرد. طرح جلسه فوق العاده شورا نیز تنها با درخواست شهردار، فرماندار و یا دو سوم اعضای شورا امکان پذیر می باشد که در این صورت کمی کار را برای او مشکل می کند.

این که شکریه بین شورا و اتاق اصناف کدام یک را انتخاب می کند امری است که هنوز در هاله از ابهام قرار دارد. از یک سو فشار بعضی افراد اصلاح طلب شورا  و همچنین بعضی رقبای او در بازار   بر ماندگاری او در شورا تاکید دارد و از سوی دیگر گفته می شود علاقه شخصی خودش بیشتر به اتاق اصناف است. با حضور شکریه راه برای فرد اول علی البدل شورا باز خواهد شد و بهراد ذاکری وارد شورا می شود. فردی که شاید احتمال حضورش در شورا علت اصلی بقای شکریه در ساختمان میرزا رفیع باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

// // http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست