پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

سهم ابلاغ‌ شده شهرستان آستارا در طرح‌های کارا چقدر است؟

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، یونس رنجکش در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: سهم ابلاغ‌ شده شهرستان آستارا در طرح‌های کارا ۳۰ میلیارد تومان است.

فرماندارشهرستان آستارا با بیان اینکه از مجموعه ۳۵۰ طرح مصوب شده در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری، ۱۵۰ طرح نهایی شده است تصریح کرد: از مجموع ۱۵۰ طرح نهایی شده پیش‌ از این، ۱۵ طرح با میزان اعتبار سه‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی برای ۵۰ نفر به بانک‌های عامل معرفی‌ شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در نشست اخیر کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان، ۱۵ طرح دیگر با میزان اعتبار یک‌میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی برای ۳۳ نفر به دبیرخانه استانی کارگروه ارسال شدند گفت: این ۱۵ طرح پس از تأیید در کارگروه استانی جهت پرداخت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

رنجکش بانک‌های عامل طرح کارا را ملی، کشاورزی، تجارت و توسعه تعاون دانست و بیان کرد: این تعداد طرح تصویب‌شده در کارگروه اخیر اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آستارا در بخش‌های گلیم‌بافی، تولیدی پوشاک، فروش لوازم‌یدکی، تولیدی گیاهان دارویی و پرورش زنبورعسل است.

وی بابیان اینکه ۱۰ درصد از طرح‌های مصوب سامانه کارا به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند و این یک رقم بسیار ناچیزی است گفت: شیلات، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صنعت، معدن و تجارت از جمله نهادهای درگیر در سامانه کارا هستند که باید این طرح را با جدیت تمام دنبال کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با اشاره به وجود ضعف و دوگانگی در سیستم بانکی این شهرستان تصریح کرد: موانع بانکی پیش‌روی سرمایه‌گذار و کوتاهی‌های بانکی صورت گرفته باعث از دست رفتن فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان آستارا می‌شود.

به گزارش دیارمیرزا، شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست