پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

بازداشت تهیه‌کننده بدنام هالیوود

گیل خبر/  بیش از هفت ماه بعد از آن که هاروی واینستین تهیه‌کننده برنده اسکار برای اولین بار با اتهام سوء استفاده جنسی روبرو شد، غولِ اکنون بی‌آبرویِ هالیوود جمعه صبح پیش از ساعت ۷:۳۰ به‌وقت محلی خود را به یک اداره پلیس در محله ترایبکا در منهتن، نیویورک تسلیم کرد، جایی که فاصله چندانی با دفاتر شرکت واینستین ندارد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت دادیاران در منهتن در ادامه روز، واینستین را به تجاوز جنسی، یک حرکت جنسی مجرمانه، سوء استفاده جنسی و رفتار نامناسب جنسی با دو زن متهم کردند: لوسیا اونز بازیگر سابق و یک قربانی دیگر که هویت او هنوز مشخص نیست. اداره پلیس نیویورک در بیانیه‌ای بازداشت واینستین را تأیید کرد.

واینستین ۶۶ ساله در حالی که کت تیره با پلیور آبی به تن داشت و چند کتاب در دستش بود، خود را به مقامات معرفی کرد و کمی بعد به طور رسمی بازداشت شد. تعداد زیادی خبرنگار و عکاس در محل حضور داشتند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، از اکتبر سال پیش که ابتدا نیویورک تایمز و بعد نیویورکر با انتشار گزارش‌هایی به جزئیات چند دهه اتهامات به واینستین در مورد آزار جنسی زنان پرداختند، این دراماتیک‌ترین لحظه سقوط چهره سرشناسی است که از او به عنوان استاد کمپین‌های فصل جوایز سینمایی یاد می‌شد، کسی که در دوران کاری خود با دو شرکت میرامکس و واینستین بیش از ۳۰۰ نامزدی اسکار و پنج اسکار بهترین فیلم را تجربه کرد. خود واینستین در ۱۹۹۹ به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم “شکسپیر عاشق” برنده اسکار بهترین فیلم شد.

در هفته‌های بعد از انتشار اولین گزارش‌ها درباره واینستین، دامنه رسوایی او مثل قارچ رشد کرد و ده‌ها زن از سه قاره را در بر گرفت. اشلی جاد، آنجلینا جولی، میرا سوروینو و گوئینت پالترو جزو بازیگران معروف بودند که پا پیش گذاشتند و روایت خود را مطرح کردند. واینستین از جبهه‌های مختلف از جمله در نیویورک، لس آنجلس و لندن با اتهامات متفاوت روبروست.

به لحاظ کاری، واینستین پیش از این از آکادمی علوم و هنرهای سینمایی بانی جوایز اسکار، انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا، انجمن کارگردانان آمریکا اخراج شد و آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی بریتانیا (بفتا) نیز عضویت او در این آکادمی را به حالت تعویق درآورد. واینستین بعد از انتشار گزارش تکان‌دهنده نیویورک تایمز از شرکت واینستین که خود از مؤسسانش است نیز اخراج شد.

هنرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست