پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

درگیری شدید در کنگره حزب اعتماد ملی/ کنگره ناتمام ماند+ فیلم

گیل خبر/ دومین کنگره حزب اعتماد ملی که با حضور مهمانانی مثل علی مطهری، محمدرضا عارف، عبدالله نوری و… در سالن توحید برگزار می شد، با تنش و درگیری اعضای این حزب ناتمام ماند. گفته شده تشنج پیش آمده در بخش دوم کنگره بوده است و در این قسمت از مراسم هیچ یک از مهمانان غیر حزبی حضور نداشتند.

در این رابطه
سخنگوی حزب اعتماد ملی درخصوص کنگره عصر امروز این حزب و اختلال ایجاد شده در آن توضیحاتی ارائه کرد.
اسماعیل گرامی مقدم، با اشاره به کنگره عصر امروز حزب اعتماد ملی گفت: امروز جمعه چهارم خرداد ماه کنگره حزب اعتماد ملی راس ساعت پنج بعد از ظهر در کانون توحید تهران آغاز شد. در این جلسه بیش از ۱۸۰۰ نفر از اعضای حزب از سراسر کشور حضور داشتند.
وی ادامه داد: این کنگره مورد استقبال شخصیت‌های برجسته کشوری و اشخاص برجسته اصلاح‌طلب مانند آقایان عبدالله نوری، غلامحسین کباسچی، مرتضی الویری، عباس عبدی، علی شکوری‌‌‌راد، سید مصطفی تاجزاده، حجت‌الاسلام شیخ قدرت‌ علیخانی، حجت‌الاسلام محسن رهامی، محمدرضا تابش، فیض‌‌الله عربسرخی، ابراهیم اصغرزاده، نمایندگان کنونی و ادوار مجلس و اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.
سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا، محمدرضا عارف، علی مطهری، خانم فاطمه کروبی و الیاس حضرتی در این کنگره به سخنرانی پرداختند، اظهار داشت: گروه‌هایی از اقوام و اقلیت‌های قومی و مذهبی از سراسر کشور در این جلسه حضور داشته و برنامه مختصری نمایشی هم برگزار کردند که نشاندهنده آن است که حزب اعتماد ملی برای همه اقوام و مذاهب جایگاه خاصی قائل است.
گرامی مقدم با بیان اینکه در قسمت دوم این کنگره، هیات رئیسه موقت حزب که شامل اعضای شورای اجرایی حزب می‌شوند با رای‌‌‌گیری قیام و عقود دکتر ابوالفضل کزازی را به عنوان رئیس هیات رئیسه کنگره انتخاب کردند، تصریح کرد: ایشان در مرحله اول اساسنامه و مرامنامه حزب و همچنین ابقای شورای مرکزی کنونی را با قیام و قعود رای‌‌گیری کردند که با اتفاق آرا، اعضا رای به ابقای اعضای شورای مرکزی کنونی و اصلاحات صورت گرفته در اساسنامه و مرامنامه دادند.
وی افزود: در این میان، تشنج اندکی هم در جلسه رخ داد که بیشتر افرادی بودند که خارج از حزب بودند و با برنامه ساماندهی از قبل پیش‌‌‌بینی شده قصد برهم زدن کنگره را داشتند که برنامه کنترل شد و در پایان نیز آقای الیاس حضرتی اعلام کرد با توجه به رای‌گیری صورت گرفته با قیام و قعود، جلسه خاتمه پیدا کرده است.
همچنین  محمدجواد حق‌شناس  عضو ارشد حزب اعتماد ملی در توییتر خود نوشت: کنگره حزب اعتماد ملی که با شعار اتحاد و انسجام آغاز شد و با حضور بزرگان اصلاحات و سخنان دکتر عازف، مطهری، منتجب‌نیا، خانم کروبی و حضرتی ادامه و با استقبال بی‌نظیر بیش از ۱۸۰۰ نفر روبرو شد با اقدامات سازمان‌یافته گروه فشار با اختلال روبرو شد و علیرغم رای اکثریت به شورای قبل ناتمام ماند.
بیانیه حزب اعتماد ملی پس از تنش در کنگره این حزب / تکذیب حمله به علی مطهری

این بیانیه که در کانال تلگرامی این حزب آمده؛ آورده است:

به اطلاع اصحاب رسانه و علاقه مندان حزب اعتماد ملی می رساند تشنج پیش آمده در بخش دوم کنگره بوده است و در این قسمت از مراسم هیچ یک از مهمانان غیر حزبی از جمله جناب آقای دکتر مطهری حضور نداشتند. لذا حمله به آقای مطهری تکذیب می شود

به زودی درباره تشنج ایجاد شده در کنگره حزب اعتماد ملی توضیحاتی از طریق ارگان رسمی این حزب منتشر خواهد شد و سایر اظهارات در اینباره فاقد اعتبار است.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست