پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

نوین هم مثل تن‌زاده است اما به او امیدواریم | هیچ سرمایه داری پول خود را خرج فوتبال نمی‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، قربانعلی الماسخاله درباره رای صادر شده توسط دادگاه درباره مالکیت باشگاه سپیدرود اظهارداشت: رای دادگاه بر تایید رای داور صحه گذاشت. امیدوارم از این پس اتفاقات بهتری برای سپیدرود رخ دهد و این تیم شرایط بهتری پیدا کند. مالک فرد دیگری بود و خریدار فرد دیگری اداره کل داور و قرارداد را ۲ نفر دیگر نوشته بودند از این رو من در این بین کاره‌ای نبودم. ولی همه دغدغه و نگرانی من آماده شدن تیم سپیدرود تا زمان شروع مسابقات بود. امیدوارم تیم خوبی روانه مسابقات شود.

الماسخاله تصریح کرد: برخی اتهاماتی به من زدند، ولی نمی‌دانم دقیقا چه اتهاماتی دارم. من تقریبا یک ماه است حرفی نزدم. زمانی صحبت کردم که تیم در اختیار تن‌زاده بود. آن زمان هم برخی بازیکنان به من مراجعه کردند و مدعی شدند پولی به آنها پرداخت نمی‌شود. از این رو در آن مقطع مصاحبه کردم و عنوان کردم اگر تن‌زاده توان پرداخت ندارد خریداران دیگری هم وجود دارند که می‌توان با آنها مذاکره کرد. اما از همان زمان تن‌زاده همه چیز را بهم ریخت و مدعی شد من در مقابل وی جبهه گرفتم. من اگر در آن مقطع مصاحبه کردم برای این بود که تن‌زاده کمی تحت فشار قرار بگیرد و به فکر پرداخت پول باشد.

رئیس هیئت فوتبال گیلان به عدم پاس شدن چک‌های محمد نوین هم اشاره کرد و گفت: نوین هم مثل تن‌زاده است. مشکل ما در فوتبال هزینه بالا و در آمد ناچیز است. هر فردی بیاید می‌خواهد با لابی هایش پروژه بگیرد و خرج تیم کند. به من ثابت شده که هیچ سرمایه داری پول خود را خرج فوتبال نمی‌کند. این‌ها نمی‌آیند در جایی که سودی ندارد پول بریزند. اصلا ساختار و نظام جامع باشگاه داری نداریم. می‌دانم سال بعد هم ما همین مشکل را خواهیم داشت. چون از فوتبال پولی در نمی‌آید.

الماسخاله در پایان خاطرنشان کرد: البته ما به نوین امیدواریم. اگر امیدی به او نبود که با او قرارداد نمی‌بستیم ضمن اینکه قرارداد نوین را وکلا بستند و ضمانت اجرایی قوی دارد و نسبت به قرارداد قبلی بهتر است. ما شنیدیم آنها در تکاپوی پرداخت چک‌ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست