پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

جعفرزاده: چالش نخریدن و به آتش کشیدن آدیداس باید فراگیر شود / می‌توان به نشانه اعتراض انباری از آدیداس را به آتش کشید!

گیل خبر/ جعفرزاده ایمن آبادی در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر احتمال قطع همکاری آدیداس با تیم ملی فوتبال ایران، گفت: باید اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد؛ زمانی که  نایک با اقدامی سخیف تیم ملی را تحریم کرد مردم، نخبگان و چهره‌های مطرح ورزشی در کنار هم اعتراض خود را نسبت به این امر نشان دادند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه چالش نخریدن و به آتش کشیدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود، گفت: در این رابطه می توان به نشانه اعتراض انباری از آدیداس را به آتش کشید.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر احتمال قطع همکاری آدیداس با تیم ملی فوتبال ایران، گفت: باید اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد؛ زمانی که نایک با اقدامی سخیف تیم ملی را تحریم کرد مردم، نخبگان و چهره های مطرح ورزشی در کنار هم اعتراض خود را نسبت به این امر نشان دادند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، احتمال قطع همکاری آدیداس با ایران را نوعی بهانه جویی دانست و افزود: ما نیز می توانیم تحریم هایی را داشته باشیم و نباید خودمان را دست کم بگیریم؛ در این رابطه می توان به نشانه اعتراض انباری از آدیداس را به آتش کشید.
وی افزود: ترامپ مطرح کرده که می خواهد فشارها را بر ایران افزایش دهد نه اینکه تحریم کند؛ وقتی داروهای حیاتی برای پیوند کلیه و کبد را از مردم ما دریغ می کنند نمی توان نام آن را جز تحریم چیز دیگری گذاشت.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آدیداس باید جواب کوبنده ای در مقابل قطع همکاری با ایران بگیرد، گفت: چرا گروه ها، احزاب سیاسی و NGO ها در مقابل اقدامات سخیف آمریکا و نایک و آدیداس ساکت نشسته اند؛ وقتی آدیداس بازیکنان ایران را تحریم می کند چرا مردم ایران در داخل و خارج از کشور همچنان به خرید این برند ادامه می دهند و آدیداس را تحریم نمی کنند؟
جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه دعوت به چالش نخریدن و به آتش کشیدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود، تصریح کرد: اگر ایرانی ها همه با هم برای تغییر شغل و نخریدن آدیداس بسیج شوند بی شک این شرکت برای تامین منافع اقتصادی خود تغییر موضع می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست