پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

از رسانه‌ها درخواست داریم بین مردم امید وارد کنند / بیشتر مدیران نظام افرادی سالم هستند

گیل نگاه: وزیر اطلاعات گفت: از دستگاه های تبلیغاتی و رسانه ها درخواست داریم تا امید بین مردم وارد کنند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدمحمود علوی در جلسه  شورای اداری و آئین تودیع و معارفه مدیرکل اطلاعات استان همدان، با تاکید بر شکرگذاری خدمت به مردم، اظهار کرد: امروز وزارت اطلاعات برای مردم امنیت آور و برای دشمنان رعب آور است.

وی با تبریک ایام مبارک دهه کرامت به ویژه ولادت ثامن الحجج(ع) و تسلیت بابت شهادت پاسداران مرزبان، افزود: خون این عزیزان مایه تداوم انقلاب و ارزش های آن خواهد بود.

وزیر اطلاعات با تاکید بر رعایت حق الناس، عنوان کرد: اگر کرامت انسان ها سلب شود زمینه شرارت در رفتار آنها فراهم می شود و اگر به دنبال امنیت پایدار هستیم باید به سراغ امنیت درون زا برویم که این امر جز با بها دادن به مردم به دست نمی آید.

وی همدان را سرزمین نخبگان و راست قامتان خون و شرف در دفاع مقدس دانست و به مسئولیت‌ها به عنوان امانت های الهی اشاره و بیان کرد: هرآنچه در زمین است از مقدسات و کعبه گرفته تا پیامبر اکرم(ص)، قر آن کریم و امام و رهبری برای مردم است تا موجب هدایت بشر شوند و یکی از افتخارات دین مبین اسلام این است که در فرهنگ اسلام حکومت بر مردم نیست بلکه برای مردم است.

علوی تصریح کرد: شکر نعمت مسئولیت در رفع گرفتاری های مردم است و باید با پرهیز از بداخلاقی با مردم درب ادارات را برای حل مشکلات مردم باز نگهداشته شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر بیشتر مدیران و مسئولان خود را خادم بی منت برای مردم می دانند که این مسئله ای بسیار ارزشمند است.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه بیشتر مدیران نظام افرادی سالم هستند و نباید بدبینی را در بین مردم نسبت به مسئولان ایجاد کرد، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری نباید دولت ناکارآمد ترسیم شود.

وی بیان کرد: اگر طوری ترسیم شود که مدیران همه فاسد و دروغگو هستند و بین مسئولان نزاع وجود دارد و دنیا هم با ما دشمن هستند مردم چه تصوری خواهند داشت و به چه چیزی امید داشته باشند؟

علوی تصریح کرد: باید اشکالات را ببینیم اما طوری منعکس نکنیم که مردم ناامید و بی اعتماد شوند.

وی در پایان سخنان خود از تلاش های بی وقفه مدیرکل سابق اداره اطلاعات استان همدان و دستاوردها و موفقیت هایی که با همکاری جمعی دستگاه ها به دست آمده است، قدردانی و مدیرکل جدید را معرفی کردند.

(۰)(۰)

نوشته از رسانه‌ها درخواست داریم بین مردم امید وارد کنند / بیشتر مدیران نظام افرادی سالم هستند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست