پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

چالش نخریدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود

گیل نگاه: عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان این که چالش نخریدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود، تصریح کرد: ده‌ها برند ورزشی دیگر وجود دارد و به راحتی می‌توان آنها را جایگزین آدیداس کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خانه ملت در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر احتمال قطع همکاری آدیداس با تیم ملی فوتبال ایران، گفت: باید اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد؛ زمانی که نایک با اقدامی سخیف تیم ملی را تحریم کرد مردم، نخبگان و چهره‌های مطرح ورزشی در کنار هم اعتراض خود را نسبت به این امر نشان دادند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، احتمال قطع همکاری آدیداس با ایران را نوعی بهانه‌جویی دانست و افزود: ما نیز می‌توانیم تحریم هایی را داشته باشیم و نباید خودمان را دست کم بگیریم و مردم می توانند کفش های آدیداس خود را استفاده نکنند.

وی افزود: ترامپ مطرح کرده که می‌خواهد فشارها را بر ایران افزایش دهد نه اینکه تحریم کند؛ وقتی داروهای حیاتی برای پیوند کلیه و کبد را از مردم ما دریغ می‌کنند نمی توان نام آن را جز تحریم چیز دیگری گذاشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آدیداس باید جواب کوبنده‌ای در مقابل قطع همکاری با ایران بگیرد، گفت: چرا گروه‌ها، احزاب سیاسی و NGOها در مقابل اقدامات سخیف آمریکا و نایک و آدیداس ساکت نشسته‌اند؛ وقتی آدیداس بازیکنان ایران را تحریم می‌کند چرا مردم ایران در داخل و خارج از کشور همچنان به خرید این برند ادامه می‌دهند و آدیداس را تحریم نمی‌کنند؟

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه دعوت به چالش نخریدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود، تصریح کرد: اگر ایرانی‌ها همه با هم برای تغییر شغل و نخریدن آدیداس بسیج شوند بی‌شک این شرکت برای تامین منافع اقتصادی خود تغییر موضع می‌دهد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سکوت در برابر برخی تحریم‌های ظالمانه، گفت: ده‌ها برند ورزشی دیگر وجود دارد و به راحتی می‌توان آنها را جایگزین آدیداس کرد و به گونه‌ای نیست که اگر بازیکنان آدیداس بپوشند قهرمان جهان شوند؛ بنابراین بهتر است ما سریع‌تر دست به کار شویم و با نخریدن تحریم را شروع کنیم.

(۰)(۰)

نوشته چالش نخریدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست