پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

امروز کشور در زیر سایه ولایت نیاز به وحدت ملی دارد/ اگر مسئولی کوتاهی کرد ؛ خبرنگاران با شلاق خبر بیدارش کنند

گیل خبر / سرویس سیاسی: حجت الاسلام تسخیری در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک به اصحاب رسانه اظهار کرد : شرافت جایگاه خبرنگاری به اندازه رسالت نبوت است که خداوند متعال پیامبر گرامی اسلام را به عنوان کسی که ابلاغ گر اخبار الهی باشد منصوب کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه گیلان ادامه داد : اصحاب رسانه نقش هدایت گری جامعه را نیز بر عهده دارند بنابراین چنین افرادی باید خودشان را برای صداقت و امانت در اخبار تربیت کنند .

 

در ادامه فرمانده سپاه قدس گیلان در بخشی از سخنان خود با اشاره به این موضوع که امروز کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته و این جنگ تمام عیار به نقطه اوج چهل سالگی خود می رسد به خنثی کردن توطئه های دشمن و فداکاری های شهدا نظام پرداخت .

سردار عبدالله پور با تاکید بر رسالت حساس و مهم خبرنگاران ، ناامید کردن مردم را کار دشمن دانست و یاد آور شد امروز کشور در زیر سایه ولایت نیاز به وحدت ملی دارد و اگر کسی در هرلباسی که باشد از خطوط تعیین شده فاصله بگیرد دشمن است .

وی افزود : وظیفه خبرنگاران رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین است و اگر مسئولی کوتاهی کرد ؛ خبرنگاران با شلاق خبر بیدارش کنند.

 

عبدالله پور همچنین به برخی از فعالیت ها و خدمات سپاه قدس گیلان اشاره کرد . ساخت و اهدای ۱۰۰۰ واحد به محرومان با همکاری کمیته امداد ، ساخت ۱۰۰۰ واحد برای زلزله زدگان کرمانشاه ، تامین جهیزیه برای نوعروسان ، پروژه های آب رسانی به تالش و رودبار از جمله فعالیت های سپاه قدس گیلان در جهت محرومیت زدایی به شمار می رود .

 

سرگرد پوراسماعیلی سرپرست جدید روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان عنوان کرد ما در شرایط مظلومیت رسانه ای در دنیا قرار گرفته ایم و با محدودترین امکانات با ابر رسانه های جهان درگیر هستیم .

 

وی توسعه در رسانه ها را براساس مکتب دینی استوار دانست و عنوان کرد رسانه مستقل نداریم حتی کسانی که ادعای استقلال دارند به سمتی گرایش دارند .

در ادامه پور اسماعیلی به معرفی دو خبرگزاری بسیج و سپاه نیوز پرداخت و گفت : این رسانه ها نیز گرایش دارند اما گرایش آن ها فقط به انقلاب اسلامی است و نه جناحی.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست