پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • برای دومین بار جایزه بزرگ کاسپین برگزار می شود
    منطقه آزاد انزلی ۲۵ آبان میزبان دومین دوره جایزه بزرگ کاسپین به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، طبق اعلام هیات دوچرخه سواری استان گیلان سازمان منطقه آزاد انزلی در روز ۲۵ آبان برای دومین سال میزبان جایزه بزرگ کاسپین شد. شرایط مسابقه به شرح […]

گزینه اول سپیدرود برای مربیگری امشب در رشت

گیل خبر/ ورزش ۳ نوشت: سپیدرودی ها را می توان یکی از پرحاشیه ترین تیم های حاضر در لیگ هجدهم دانست. این تیم که از ابتدای لیگ هجدهم سرگردانی هایی درباره تعیین سرمربی و مالک خود داشت این روزها به دنبال قطعی کردن گزینه نهایی خود هستند تا بتوانند به اوضاع نابسامان تیم پایان دهند.

 

مسئولان پدیده پس از آنکه تصمیم گرفتند دیگر با خداداد عزیزی کار نکنند رو به مربیان دیگر و مذاکره با آنها آوردند. مذاکراتی که هنوز هم تمام نشده و در مراحل نهایی به سر می برد.

یکی از گزینه های گیلک ها، رضا مهاجری، سرمربی سابق پدیده و سیاه جامگان است که از ابتدای فصل به عنوان یکی از نفرات فنی تیم تراکتورسازی مشغول به کار است. مهاجری امشب راهی رشت خواهد شد تا در پی آن جلسه ای با کیومرث بیات، مدیرعامل سپیدودی ها داشته باشد و در آ نمذاکرات نهایی خود را برپا کنند تا در صورت توافق رسما وی به عنوان سرمربی سپیدرود آغاز به کار کند.

مهاجری از جمله مربیانی در فوتبال ایران محسوب می شود که تاکنون نتایج خوبی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. او سیاه جامگان را به لیگ برتر رساند و پس از آن نیز سه فصل با تیم پدیده به کار می پرداخت و با توجه به شرایطی که وجود داشت با این تیم نیز نتایج متوسط رو به بالایی را کسب کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

// // http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست