پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • هشدار نسبت به بحرانی شدن اوضاع سازمان تامین اجتماعی
    رئیس سازمان اداری و استخدامی یکی از چالش‌های جدی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را صندوق‌های بازنشستگی دانست که با مشکل جدی در تامین منابع مواجه هستند و گفت: سازمان تامین اجتماعی که وضعیتی سربه سر دارد، اگر روند موجودش ادامه یابد از نقطه سر به سر خارج و با بحران روبرو می‌شود.

رونالدو در بحران اتهام تجاوز/ وکیل: رابطه با رضایت کامل بوده

گیل خبر/ وکیل رونالدو اتهامات علیه تجاوز علیه موکل خود را رد کرد. یکی از وکلای «کریستیانو رونالدو» ستاره ۳۳ ساله پرتغالی متهم به تجاوز در آمریکا گفت که موکلش رابطه ای را با  رضایت کامل  دو طرف برقرار کرده بود. وی افزود که همه اسناد و مدارک منتشر شده در این باره جعلی و ساختگی هستند.

این موضوع در بیانیه ای از طرف وکیل رونالدو در مطبوعات پرتغال منتشر شد.

این خبر برای نخستین بار در مجله اشپیگل آلمان منتشر شد و رونالدو آن را خبر جعلی توصیف کرده و وعده شکایت از این مجله را مطرح کرده بود.

«پیتر کریستیانسن» وکیل بازیکن تیم یونتوس ایتالیا در بیانیه ای که از طرف شرکت «جیستیوو» به عنوان مسوول فعالیت های این بازیکن منتشر شده نوشت:  رونالدو مجبور است سکوت خود را بشکند .

 

در این بیانیه آمده است: این بازیکن همه اتهامات را رد می کند … آنچه در لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ روی داد با رضایت کامل بود .

خبرگزاری فرانسه نوشت:  پس از طرح اتهامات تجاوز علیه رونالدو که مربوط به ۱۰ سال قبل است ستاره پرتغالی خود را در معرض بحران می بیند .

شرکت نایک تولیدکننده پوشاک ورزشی نیز از این خبر ابراز نگرانی کرده است. این شرکت آمریکایی با پرداخت یک میلیارد دلار حامی مالی رونالدو است

«کارترین مایورگا» مدل لباس اهل آمریکا رونالدو را متهم کرده است که در روز ۱۳ ژانویه ۲۰۰۹ یعنی حدود ۱۰ سال به او تجاوز کره بود.

رونالدو این اتهامات علیه خود را به شدت رد می کند و گفته است تجاوز را جنایت شرم آور می داند.
همزمان رسانه ها بخش هایی از متن یک توافق را منتشر کردند و مدعی شده اند این توافق میان رونالدو و این مدل لباس امضا شده است.

وکیل رونالدو اضافه کرد: این توافق به معنی اعتراف نیست. هر آنچه که رونالدو انجام داده اجرای نصیحت هایی بود که مشاورانش برای جلوگیری از اتهامات علیه وی و تخریب چهره اش ارائه کرده بودند.

رونالدو در بحران اتهام تجاوز/ وکیل: رابطه با رضایت کامل بوده / ابراز نگرانی نایک

وی توضیح داد: متاسفانه رونالد درگیر نزاع هایی در آمریکا شد که به آن عادت کرده ایم. رسانه ها از طریق پخش این اطلاعات به دنبال تخریب چهره این بازیکن هستند.

وکیل رونالدو بیانیه اش را اینگونه به پایان برد: رونالدو اطمینان دارد که واقعیت پیروز خواهد داشت و او باید به قوانین ایالت نوادا  آمریکا احترام بگذارد.

کاثرین مایورگا مدل لباس با شکایت از رونالدو در دادگاهی در ایالت نوادا آمریکا خواستار دریافت غرامت ۲۰۰ هزار دلار از او شده است. وی رونالدو را به تجاوز در روز ۱۳ ژوئن ۲۰۰۹ در اتاقش در یکی از هتل های لاس وگاس متهم کرده است.

این مدل لباس همچنین گفته است که رونالدو ۳۷۵ هزار دلار به او پرداخت کرده تا توافقنامه ای را امضا کند. براساس این توافق وی نباید درباره این حادثه سخن بگوید.

یکی از بازرسان پلیس لاس وگاس هم به خبرگزاری فرانسه گفته است که پلیس در سال ۲۰۰۹ به سخنان مایورگا گوش داد. او آن زمان مدعی تجاوز شده بود اما اسمی از متجاوز نبرده بود به همین دلیل امکان ادامه پرونده نبود.

وی افزود:”اما حدود یک ماه قبل، این پرونده دوباره باز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست