پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • هشدار نسبت به بحرانی شدن اوضاع سازمان تامین اجتماعی
    رئیس سازمان اداری و استخدامی یکی از چالش‌های جدی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را صندوق‌های بازنشستگی دانست که با مشکل جدی در تامین منابع مواجه هستند و گفت: سازمان تامین اجتماعی که وضعیتی سربه سر دارد، اگر روند موجودش ادامه یابد از نقطه سر به سر خارج و با بحران روبرو می‌شود.

امام جمعه رشت: مسئولان راه نفوذ دشمن برای ضربه‌زدن به انقلاب را شناسایی کنند

گیل نگاه: امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه آمریکا همواره در طول تاریخ به ما خیانت کرده است، گفت: مسئولان راه نفوذ دشمن برای ضربه‌زدن به انقلاب را شناسایی کنند.
به گزارش تسنیم آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه رشت در مصلی امام خمینی(ره) این شهر اظهار داشت: دختران و پسران جوان باید برای زندگی آینده‌شان برنامه‌ریزی داشته باشند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه برنامه‌ریزی در زندگی احتمال بروز مشکلات را کاهش می‌دهد تصریح کرد: انسانی که با برنامه زندگی کند می‌تواند با تهدید‌های زندگی مقابله کند.

آیت‌الله فلاحتی با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی کردن، اضطراب و استرس زندگی را کاهش می‌دهد خاطرنشان کرد: انسان در زندگی مادی و معنوی خود به نشاط نیاز دارد و این امر تنها با برنامه‌ریزی به‌دست می‌آید.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بنا به روایتی از امام صادق(ع)، برنامه‌ریزی کردن سبب آرامش زندگی انسان می‌شود عنوان داشت: یک زن و شوهر برای داشتن یک زندگی نورانی باید با هم حسن معاشرت داشته باشند.

آیت‌الله فلاحتی با تاکید بر اینکه دختران و پسران جوان باید روش‌های مختلف زندگی را با مطالعه و تحقیق به‌دست بیاورند اظهار داشت: این اقدام سبب پیشبرد بهتر اهدافشان در زندگی می‌شود.

امام جمعه رشت تقوا را سرچشمه موفقیت در حیات دنیوی و اخروی دانست و تصریح کرد: افراد بی‌تقوا در جامعه آثار منفی به جا می‌گذارند و هر حرکت ناموزونی را مرتکب می‌شوند.‌

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ضمن تشریح و تحلیل سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان و گردان‌های عاشورا افزود: بنا به فرموده ایشان باید همیشه بدانیم که دشمن برای نابودی انقلاب نقشه می‌کشد.

آیت‌الله فلاحتی با اعلام اینکه مسئولان برای راه نفوذ دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را شناسایی کنند، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم از زمان روی کار آمدن تلاش می‌کرد تا مشکلات کشور را رفع کند و اصلی‌ترین دغدغه کشور را مسائل هسته‌ای می‌دانست.

‌نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه آمریکا همواره در طول تاریخ به ما خیانت کرده است خاطرنشان کرد: برجام هیچ فایده‌ای را نصیب کشور نکرد، امروز هیچ‌کدام از دولت‌های استکباری جرأت حمله به ایران را ندارند‌.

امام جمعه رشت اجرای برجام موشکی را بخشی از برنامه‌های دشمنان انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: ‌به فرموده مقام معظم رهبری “جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نخواهیم کرد”‌.

‌وی با بیان اینکه هرجا ما در مقابل دشمن عقب‌نشینی کردیم در مقابل دشمن شکست خوردیم اظهار داشت: نبود وزیر در دو وزارتخانه مشکلات بزرگی در کشور ایجاد کرده و نمایندگان مجلس باید به فکر رفع این مشکلات باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه کار به جایی رسیده است که مقام معظم رهبری خودشان وارد عرصه رفع مشکلات کشور شدند گفت: مسئولان به جای نگاه به توان داخلی به دنبال حرف و نظرات کشورهای زر و زور هستند.

(۰)(۰)

نوشته امام جمعه رشت: مسئولان راه نفوذ دشمن برای ضربه‌زدن به انقلاب را شناسایی کنند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست