پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • برای دومین بار جایزه بزرگ کاسپین برگزار می شود
    منطقه آزاد انزلی ۲۵ آبان میزبان دومین دوره جایزه بزرگ کاسپین به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، طبق اعلام هیات دوچرخه سواری استان گیلان سازمان منطقه آزاد انزلی در روز ۲۵ آبان برای دومین سال میزبان جایزه بزرگ کاسپین شد. شرایط مسابقه به شرح […]

تعلل دولت در ایجاد سامانه حقوق‌ها شبهه انگیز است | شفافیت حقوق باید شامل حال نمایندگان نیز شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره حکم قانون برنامه برای ایجاد سامانه حقوق ها اظهار داشت: علت تعلل دولت در ایجاد این سامانه را نمی دانیم، تعلل دولت در این امر برای مردم شبهه انگیز است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: در بحث شفافیت حقوق ها که به عنوان حقوق های نجومی مطرح شد این گونه به جامعه القا شد که همه می گیرند و می برند و مردم بی اطلاع هستند، دلیل تعلل دولت را نمی دانم، مجلس باید دراین زمینه اقدام جدی کند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: اقدام جدی مجلس می تواند این باشد که ضرب الاجلی تعیین کند، پشت سر این ضرب الاجل تضمینی بگذارد و ضمانت اجرایی در نظر بگیرد که اگر دولت اجرا نکرد جرم محسوب شود، باید مشخص شود حقوقی که مسئولان می گیرند درست است یا غلط، اگر غلط است باید اصلاح شود، اگر درست است به مردم هم اعلام شود.

در خواست از رئیس مجلس برای ورود به شفافیت حقوق ها

وی با تاکید براینکه مجلس برای ایجاد سامانه حقوق ها ضمانت اجرایی بگذارد، گفت: بعد از تعطیلات طی نامه ای از دکتر لاریجانی رئیس مجلس می خواهیم شخصا در این زمینه ورود کند، در شفاف سازی ها این روزها مطرح است نمی توان تنها در آرای و مسائل امنیتی شفاف سازی کنیم، حقوق چه چیزی دارد که نمی توان آن را شفاف سازی کرد، حقوق از حق می آید یا حق است یا حق نیست واگر نیست باید با آن برخورد شود.

جعفرزاده ایمن آبادی در این باره که اذهان عمومی شفاف سازی حقوق مجلسی ها را هم مطالبه می کنند، اظهار داشت: باید مشخص شود نماینده مجلس، هر مدیری و مسئولی چه میزان دریافت می کند نمی دانم چرا پنهان کاری می شود، سوالات متعدد در جامعه مطرح است طی نامه از لاریجانی می خواهیم که دولت را مکلف کند.

نمایندگان مجلس نباید مستثنی شوند

این نماینده مجلس افزود: هیات رئیسه مجلس در خصوص شفاف سازی حقوق نمایندگان اعلام کرده بود که در دست اقدام است، واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است، امیرآبادی این موضوع را اعلام کرده بود، بنابراین باید در سایت اعلام شود و همه مردم از آن مطلع شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه شفافیت حقوق باید شامل حال نمایندگان نیز بشود، تاکید کرد: هیچ کس نباید در شفافیت مستثنی شود، هر کسی استثنا شد بدانید مسئله دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

// // http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست