پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

تولید ۲۶ هزار تن گوشت قرمز در گیلان/ سپاه را یک ظرفیت برای کشور می دانیم

گیل خبر/ سید محمد احمدی دراولین همایش استانی تجلیل از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی و پرورش دام ویژه شبانان و گله داران رودباری با اشاره به اینکه نیاز استان گیلان به گوشت قرمز حدود ۲۸ الی ۳۰ هزار تن است که می توانیم با این نشست ها، برنامه ریزیها و تسهیل گری هایی که انجام می دهیم گیلان و کشور را خودکفا کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ انقلابی در دنیا سراغ نداریم بعد از چهار دهه به انحراف کشیده نشده باشد افزود: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که از اصول خودش سر سوزنی کوتاه نیامده و منحرف نشده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: شاید اختلاف سلیقه هایی وجود داشته اما هدف واحد همه اعتلای نظام است و در این مسیر همه ما در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با بیان اینکه سپاه را یک ظرفیت برای کشور می دانیم افزود: سپاه از جمله ارگانهایی بوده است که در همه مسیرها با انقلاب بوده و یکی از این مسیرها اقتصاد مقاومتی است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم که بتوانیم از این تحریم ها و محرومیت هایی که استکبار برای ما بوجود می آورد به خودباوری برسیم.

وی با بیان اینکه اگر انسان قدری تامل و تفکر نماید از اتفاقاتی که در چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی برای ما افتاد که شاید خودمان نقش آفرین نبودیم در شگفت می ماند گفت: بعد از انقلاب، جنگ و تحریم را برای ما تحمیل کردند که اینها نشان دهنده یک منطق الهی و معنوی پشت قضیه است که ما را به امروز کشانده است.

احمدی با اشاره به اینکه سه سال خادم مردم بزرگ رودبار بودم یادآور شد: اگر بخواهم ساعتها درباره باصفابودن و خالص بودن، ولایی بودن و مردمی بودن اهالی خوب و پاک رودبار صحبت کنیم واقعا کم گفتیم و از اینکه رودبار برای این همایش بسیار ارزشمند انتخاب شده است تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

انعقاد تفاهم نامه معاونت حمل نقل شهرداری رشت با مرکز آموزش بازرگانی گیلان در خصوص آموزش رایگان رانندگان تاکسی به صورت رایگان http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست