پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

آغاز عملیات میدانی و حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن در رودبار

به گزارش زیتون خبر، سیداسماعیل میرغضنفری در مراسم افتتاحیه عملیات میدانی و حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن که در سالن شهید سیدیونس رودباری برگزار شد، به تبیین اهمیت ارائه آمار و اطلاعات برای تدوین برنامه توسعه و قانون بودجه سالیانه به اهمیت مشارکت در سرشماری اینترنتی اشاره کرد.

وی ادامه داد: یکی از بزرگترین پایه های آماری و منابع آماری در کشور آمارهایی هست که در سرشماری نفوس و مسکن توسط افراد متخصص جمع آوری و در اختیار مرکز آمار قرار می گیرد در طول دوره کاری ما پس از یک سرشماری تا دوره سر شماری بعدی هر اقدامی که انجام می شود اساس آن سرشماری است.

فرماندار رودبار بیان داشت: امانت داری در اطلاعات و آمار و صداقت در جریان سرشماری و دقت و پیگیر بودن و جدیت در جمع آوری اطلاعات پایه و اساس اقداماتی است که نظام ما انجام می دهد.

وی، خوشرویی و خوش خلقی و صعه صدر را اساس این کار دانست و خطاب به ماموران سرشماری تاکید کرد: هنگام مراجعه به منازل با روی خوش و اخلاق زیبا با سعه ی صدر و حوصله اطلاعات لازم را از شهروندان دریافت نمایند.

میرغضنفری با بیان این که اطلاعات سرشماری کاملا محرمانه و سری است یادآور شد: ضروری است ماموران سرشماری نسبت به این موضوع دقت لازم را در نظر گرفته و به هیچ عنوان تحت تاثیر حواشی احتمالی قرار نگرفته و دریافت و ثبت آمار و اطلاعات واقعی و مستند را مبنای فعالیت خود قرار دهند.

وی، با اشاره به گستردگی و امکانات محدود رودبار، عملکرد مطلوب و رتبه قابل قبول شهرستان را در سرشماری اینترنتی حائز اهمیت دانست و از عوامل ستاد سرشماری تشکر کرد.

انتهای پیام

The post آغاز عملیات میدانی و حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن در رودبار appeared first on سایت خبری زیتون خبر.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست