پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

ترافیک محورهای ارتباطی گیلان عادی است/ مرگ راننده جوان بر اثر سقوط در کانال آب

به گزارش گیل خبر، حسین محمدپور با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های استان اظهار کرد: اکنون تمام محورهای مواصلاتی و ارتباطی گیلان باز است و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی ترافیک محورهای ارتباطی را روان دانست و افزود: روز گذشته جاده‌های اصلی استان به‌ویژه محور رشت‌ـ‌قزوین پرترافیک بود و تا پاسی از شب گذشته نیز به دلیل خروج مسافران از گیلان شاهد ترافیک نیمه سنگین بودیم.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه تعدادی از مسافران و گردشگران امروز را برای خروج از این استان انتخاب کردند، گفت: اکنون ترافیک محورهای ارتباطی استان عادی بوده و مشکلی وجود ندارد.

وی به حادثه روز گذشته سقوط یک دستگاه خودروی سواری به داخل کانال آب در رشت اشاره کرد و افزود: راننده جوان این خودرو با دنده عقب حرکت کرد و بدون توجه به پشت سر خود در داخل کانال آب سقوط کرد و جان خود را به دلیل خفگی در آب از دست داد.

محمدپور با اشاره به اینکه رانندگان برای حرکت با دنده عقب باید دید کافی داشته باشند، خاطرنشان کرد: هیچ مانعی نباید در این زمینه وجود داشته باشد.

وی استفاده از نکات ایمنی و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: از سرعت و سبقت غیرمجاز در رانندگی پرهیز شود.

فرمانده پلیس راه گیلان عجله در رانندگی را موجب وقوع حوادث دانست و متذکر شد: سعه‌صدر در رانندگی باید همواره مورد باشد تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست