پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • برای دومین بار جایزه بزرگ کاسپین برگزار می شود
    منطقه آزاد انزلی ۲۵ آبان میزبان دومین دوره جایزه بزرگ کاسپین به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، طبق اعلام هیات دوچرخه سواری استان گیلان سازمان منطقه آزاد انزلی در روز ۲۵ آبان برای دومین سال میزبان جایزه بزرگ کاسپین شد. شرایط مسابقه به شرح […]

قالیباف ظرفیت و قابلیت احمدی نژادی شدن خود را نشان داد/روحانی فقط یک رقیب دارد

گیل نگاه:  دبیر سیاسی ستاد روحانی در گیلان گفت: قالیباف در مناظره اول حرفی برای گفتن نداشت و سعی کرد با حمله و تخریب رقیب مناظره را پیش ببرد.

سید ارمیا مهدوی در گفت‌وگو با ایلنا درباره ستادهای انتخاباتی حسن روحانی در گیلان گفت: سعی شد از ظرفیت همه نیروهای سیاسی حامی دولت در ستاد مرکزی و ستادهای شهرستان‌ها استفاده شود.

وی گفت: درب ستادهای انتخاباتی روحانی روی همه کنش‌گران و فعالان سیاسی حامی دولت باز است، از این رو تصمیم بر این است از هیچ‌گونه ظرفیت سیاسی غفلت نشود.

دبیر سیاسی ستاد مرکزی روحانی در گیلان عنوان کرد: فضای سیاسی و انتخاباتی کماکان برگرفته از فضای مناظره اول جمعه گذشته است. در آن مناظره به آشکارا هم منتقدان سیاست توسعه‌ای معلوم شدند و هم مدافعان سیاست توزیعی. قالیباف در این مناظره حرفی برای گفتن نداشت  و سعی کرد با حمله و تخریب رقیب مناظره را پیش ببرد.

وی تصریح کرد: قالیباف ظرفیت و قابلیت احمدی‌نژادی بودن خود را به خوبی در ویترین  و معرض عموم قرار داد و توانست با شبیه‌سازی جنبش‌های غربی خودِ واقعی‌اش را در معرض عموم به نمایش بگذارد اما وی اعلام نکرد عملکرد ۱۲ ساله‌اش در شهرداری تهران به کدام تقسیم‌بندی خود ساخته نزدیک‌تر است.

مهدوی اذعان کرد: در مناظره اخیر در آنالیز رفتار رسانه‌ای کاندیداها دیده می‌شد که برخی‌ها می‌خواستند چهره آرام و بدون حاشیه‌ای از خود نشان دهند. به نظر می‌رسد در آینده چهره واقعی‌تری از کاندیداها شاهد باشیم.

وی ادامه داد: بنده بر این باورم که روحانی فقط یک رقیب دارد و بزرگترین رقیب روحانی عدم حضور حداکثری مردم در انتخابات است. آقای روحانی در سفر اخیر به منطقه‌آزاد انزلی به ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات انگشت تاکید نهاده بود.

مهدوی گفت: فعالان سیاسی رسالت بزرگی را بر دوش دارند و آن این است که همه باید اهمیت و ضرورت مشارکت حداکثری مردم را برای افکار عمومی تبیین کنند و همه کمپین‌های انتخاباتی  باید بر محور این موضوع باشد که شرایط عمومی کشور چه در سطح داخلی و چه در شرایط بین‌المللی مستوجب این است که هم رئیس‌جمهوری با سقف آراء قابل توجه انتخاب شود و هم مشارکت حداکثری که تضمین‌کننده جایگاه ایران در عرصه بین‌المللی است به وقوع بپیوندد.

(۰)(۰)

نوشته قالیباف ظرفیت و قابلیت احمدی نژادی شدن خود را نشان داد/روحانی فقط یک رقیب دارد اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست