پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت
  • برای دومین بار جایزه بزرگ کاسپین برگزار می شود
    منطقه آزاد انزلی ۲۵ آبان میزبان دومین دوره جایزه بزرگ کاسپین به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، طبق اعلام هیات دوچرخه سواری استان گیلان سازمان منطقه آزاد انزلی در روز ۲۵ آبان برای دومین سال میزبان جایزه بزرگ کاسپین شد. شرایط مسابقه به شرح […]

عمل جراحی بدون برش از بیرون زانو در ورزشکار گیلانی انجام شد

به گزارش زیتون خبر،محسن مردانی کیوی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: برای نخستین بار در بیمارستان قائم رشت با تکنیک جدید All Inside بازسازی لیگامان ای سی ال ACL زانو بدون برش از بیرون زانو در یک ورزشکار ۲۵ ساله گیلانی انجام شد.

در بیماران مراجعه کننده به‌ویژه در جوانان، صدمات و آسیب‌های ورزشی شایع است که امروزه در امر درمان آن‌ها پیشرفت خوبی حاصل شده و در این سال‌ها هیچ مورد ارجاع به شهرهای دیگر برای درمان نداشتیم.

عضو انجمن جراحان زانو و طب ورزشی ایران تصریح کرد: در این روش تمام اعمال جراحی به شیوه آرتروسکوپیک انجام شده و بازگشت به دنیای ورزش حرفه‌ای را برای جوانانی که دچار آسیب ورزشی زانو شده اند میسر می‌سازد.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار در استان گیلان جراحی در پارگی لیگامان‌های ACL  زانو در بیمارستان قائم رشت با تکنیک جدید  all inside انجام شد افزود: بازسازی لیگامان ای سی ال ACL زانو بدون برش از بیرون زانو در یک ورزشکار ۲۵ ساله گیلانی انجام شد.

مردانی کیوی با اشاره به اینکه تکنیک all inside  بدون برش جراحی تکنولوژی جدیدی است که در آمریکا استفاده می‌شود گفت: از مزیت‌های این تکنیک جراحی نوین  که در گیلان انجام شد این است که درد پس از عمل کمتر و مدت زمان  بازتوانی کوتاه‌تر آن است.

عضو انجمن جراحان زانو و طب ورزشی ایران عنوان داشت: با به‌کارگیری درمان‌های مناسب می‌توان کیفیت زندگی را در افراد مبتلا به  آسیب‌های ورزشی بهبود بخشید.

وی با اشاره به ثبت ۶ اختراع در حوزه پزشکی و تخصصی خود گفت: با استفاده از ابتکار و خلاقیت و علم روز دنیا بیش از ۶۰ مقاله علمی در زمینه تکنیک‌های جراحی در مجلات علمی دنیا به چاپ رسانده و نتایج خوبی از اجرای این تکنیک‌ها در بیماران حاصل شده است.

آرتروسکوپی، عملی جراحی است که جراحان ارتوپد آن را به‌منظور مشاهده، تشخیص و درمان مشکلات داخل مفصل انجام می‌دهند.

جراحی آرتروسکوپی امروز به یکی از پرکاربردترین عمل‌های تشخیصی و درمانی صدمه‌های زانو تبدیل شده است. پزشک دستگاه آرتروسکوپ را از طریق چند برش کوچک وارد زانو می‌کند تا بتواند کل مفصل را ببیند و بخشی از آسیب دیدگی‌ها را ترمیم کند.

 

انتهای پیام/

The post عمل جراحی بدون برش از بیرون زانو در ورزشکار گیلانی انجام شد appeared first on سایت خبری زیتون خبر.

One Response to عمل جراحی بدون برش از بیرون زانو در ورزشکار گیلانی انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

// // http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
جستجو
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست