پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلان, اخبار گیلان آنلاین, اخبار گیلان حوادث, اخبار گیلان شبکه باران, اخبار خبرگزاری گیلان, اخبار گیلان تعطیلی مدارس, اخبار امروز گیلان, اخبار اقتصادی گیلان, اخبار سیاسی گیلان, خبر سیاسی گیلان, اخبار ورزشی گیلان, خبرگزاری رشت, اخبار انتخابات, انتخابات گیلان,انتخابات مجلس , کاندیداهای مجلس گیلان, کاندیداهای رشت, نامزدهای مجلس گیلان, اعلام نتایج, آخرین اخبار انتخابات, نتایج انتخابات گیلان, تایید صلاحیت کاندیداهای گیلان, اسامی رد صلاحیتها, انتخابات رشت, کاندیداهای مجلس رشت,دانلود نرم افزار, دانلود رایگان, دانلود زیرنویس, نمایندگان مجلس گیلان, اخبار دیار میرزا, اخبار رشت,خبر رشت

درخشش بوکسورهای گیلانی با یک طلا و دو برنز در اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دومین جشنواره بوکس امیدهای کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد.

در پایان این دوره از رقابت ها تیم گیلان که با دو سهمیه در مسابقات حاضر شده بود موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شد.

سینا فضل الهی از شهرستان آستارا در وزن ۷۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال خوش رنگ طلا شد.

محمدرضا قریشی بوکسور رودباری تیم گیلان نیز با ارائه نمایشی قابل تحسین، مدال برنز وزن ۹۱ کیلوگرم این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

بدین ترتیب هر دو سهمیه گیلان در این مسابقات موفق به کسب مدال شدند.

شایان ذکر است با توجه به پتانسیل بالایی که در بوکس رده امید گیلان وجود دارد؛ دو بوکسور گیلانی ۶۴ کیلوگرم نیز از تیم های همدان و اصفهان در این مسابقات شرکت کردند.

علی فلاح از تیم همدان در این مسابقات شرکت کرد و موفق به کسب نشان برنز شد و تنها سینا بنی شعبان که از تیم میزبان، اصفهان، در مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب مدال نشد. بنی شعبان در مقابل حریف سرسختی از کردستان، در دیداری نزدیک و حساس شکست خورد. بازی قدرتی و زیبای بنی شعبان بی تردید از نگاه کمیته فنی پنهان نخواهد ماند.

افشار قره نژاد مربی گری تیم اعزامی گیلان را بر عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو
http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/05/servisab.gif
کانال گیلنما
طراحی چهره و پرتره گیلان

طراحی چهره پرتره گیلان رشت

تازه ها
تبلیغات
کانال گیلنما
کانال گیلنما
کانال گیلنما
تلویزیون اینترنتی گیلان تی وی
سرویس عکس - صفحه نخست
سرویس عکس - صفحه نخست